אימון פונקציונלי בעמק

קצת עליי

שמי אלה בן שמעון, ילידת שנת 1981, מתגוררת בעמק יזרעאל ומאמנת בעמק יזרעאל כמדריכת כושר ומאמנת אישית מוסמכת משנת 2005. את אהבתי לספורט התחלתי לממש עוד במהלך שירותי הצבאי כקצינת אימון גופני, ועם שחרורי מצה"ל התחלתי את דרכי המקצועית ורכשתי השכלה בתחום לרבות הסמכה באימון אישי, הדרכת חדרי כושר והסמכות נוספות שעברתי כגון: פילאטיס, ספינינג ,פיטבול, קטלבלס, TRX, מתיחות ואימון פונקציונאלי.

בעיני כושר הוא לא רק גוף חטוב, אלא דרך חיים המעודדת חשיבה בריאה ומבטאת ראיה הוליסטית של גוף ונפש. לכן, שמתי לי ליעד להטמיע את דרך החיים הזו ולהעבירה הלאה, ובעזרת הכלים שברשותי אני מתקדמת לעבר היעד מדי יום ביומו, צעד אחר צעד, ונהנית מכל רגע.

החלום שלי היה לפתוח סטודיו משלי שבו ארכז את כל האימונים, בסטודיו שבו אעביר את הידע והנסיון שצברתי בכל שנות עבודתי כמאמנת כושר.

בשנת 2013 נפתח הסטודיו לראשונה ברמת ישי ובמהלך 2014 עבר למשכנו החדש. גדול יותר, מרווח יותר עם היצע פעילויות רחב יותר. הסטודיו של אלה מציע לכם את האימונים המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום הכושר והכל במקום אחד, בקבוצות קטנות ויחס אישי ובאווירה ביתית ואחרת.

לחצו לתיאום אימון ניסיון בחינם, בקבוצה וביחס אישי בסטודיו של אלה

אשמח לשמוע מכם, אלה בן שמעון.

צוות המאמנים

אלה בן שמעון

  • מנהלת הסטודיו ומאמנת ראשית

יעל ריין

  • מדריכת עיצוב וחיטוב, אירובי, פילאטיס, ספינינג ופונקציונאלי. עברה בעצמה תהליך מרשים של הרזיה ושיוני אורח חיים.

רונן זינר

  • מדריך כושר משנת 2010 מדריך יוגה משנת 2013 מטפל בכיר ברפלקסולוגיה ונטורופתיה.